İlçemiz Sarıbeyler Mahallesine ait kiraya verilecek aşağıda belirtilen taşınmaz, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45’nci Maddesi gereğince 31/05/2018 Perşembe günü saat 14:00’da Belediye Toplantı Salonunda Belediye Encümeni huzurunda Açık İhale Usulü ile kiraya verilecektir.

Devamını oku: SARIBEYLER MAHALLESİ İBRAHİM TAŞ TEKİN PARKI KİRALAMA İLANI

6360 Sayılı Kanun geçici 1.maddesinin 3.fıkrası uyarınca; tüzel kişilikleri kaldırılarak mahalleye dönüşen(köy) Yeşilhisar mahallesinde 111 ada 11 nolu parselde bulunan 74 m2 taşınmaz(kahvehane) , 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45’nci Maddesi gereğince 22/05/2018 Salı günü saat 14:00’da Belediye Toplantı Salonunda Belediye Encümeni huzurunda Açık İhale Usulü ile kiraya verilecektir.

Devamını oku: YEŞİLHİSAR MAHALLESİ İŞYERİ KİRALAMA İLANI

Savaştepe Belediye Başkanı Turhan ŞİMŞEK Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan ŞİMŞEK “Miraç; Peygamber Efendimizin, Yüce Allah’ın sonsuz kudreti ile önce Mescid-i Aksa’ya, oradan da semaya yaptırılan hikmet yüklü yolculuğu ifade eder. "Miraç, bütün kötü duygulardan arınarak tertemiz bir kulluğa erişmeye ve en yüce mertebeye ulaşmaya vesile olmaktadır. Bu mübarek gecenin ülkemizin ve İslam aleminin geçirdiği bu zor günlerde milletimizin birlik ve beraberliğini arttırmasını, toplumsal bağımızı kuvvetlendirmesini niyaz eder; bu özel gecede edilecek olan duaların ve yapılacak ibadetlerin Allah katında kabulünü diliyorum”dedi

6360 Sayılı Kanun geçici 1.maddesinin 3.fıkrası uyarınca; tüzel kişilikleri kaldırılarak mahalleye dönüşen(köyler) Sarıbeyler Mahallesine ve Türüdüler Mahallesi’ne ait kiraya verilecek aşağıda belirtilen taşınmazlar, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45’nci Maddesi gereğince 26/04/2018 Perşembe günü saat 14:30’da Belediye Toplantı Salonunda Belediye Encümeni huzurunda Açık İhale Usulü ile kiraya verilecektir.

Devamını oku: SARIBEYLER,TÜRÜDÜLER MAHALLESİ TAŞINMAZ KİRALAMA İLANI

Savaştepe Belediyesi Sözlü ve Uygulamalı Sınava Giren Taşeron Personelin Sınav Tutanak Listesi Duyurular Kısmında Yayınlanmıştır.

Savaştepe Belediyesi Sözlü ve Uygulamalı Sınava Girecek Taşeron Personellerin Sınav Tarihi Duyurular Kısmında Yayınlanmıştır. 

 

Taşeron İşçilerin Belediyemiz Şirketinde İşçi Statüsüne geçirilmesi için sınava girmeye hak kazananların listesi DUYURULARIMIZ kısmında yayınlanmıştır.İlgililere ilanen duyrulur.28/02/2018

   Belediyemiz Tüzel Kişiliğe ait ilçemiz Cumhuriyet Mahallesi 26.30.ZD pafta 297 ada parselde bulunan 3 adet iş yerinin 3 yıllığına Belediye Başkanlığı tarafından, 20 Mart 2018 Salı günü saat 14:00’ da yapılacak ihale ile kiraya verilecektir.

Devamını oku: İŞ YERİ İHALE İLANI

Taşeron İşçilerin Belediyemiz Şirketinde İşçi Statüsüne geçirilmesi ile ilgili başvuru durumu sonuçlarını gösteril liste DUYURULARIMIZ bölümünde yayınlanmıştır.

İlgililere ilanen tebliğ olunur.20/02/2018

                                                                   

                                               Savaştepe Eski Belediye Başkanlarından Şeref KURT vefat etti.

1999- 2004 tarihleri arasında Savaştepe Belediye Başkanlığı yapan ilçemizde sevilen sayılan kişi Şeref KURT tedavi gördüğü Balıkesir de hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi 9 Ocak 2018 Salı günü bugün ikindi namazına mütakiben çarşı camiinden kaldırılacaktır.

Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Scroll to top