Savaştepe Belediyesi, Mübarek Muharrem Ayı nedeniyle Cuma Namazından sonra Çarşı Cami yanında halkımıza aşure ikramı yaptı.

Devamını oku: SAVAŞTEPE BELEDİYESİ’NDEN AŞURE HAYRI

Madde 1-İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi Belediye Bulvarında bulunan, aşağıda tapu kaydı ve nitelikleri belirtilen, taşınmaz, 2886 sayılı Kanununun 45 inci maddesine göre açık ihale usulü ile 24 Ekim 2016 Pazartesi günü saat 14:00’ de ihale ile kiraya verilecektir.

Devamını oku: BELEDİYE BULVARI İŞYERİ İHALE İLANI

Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler İl Koordinatörü Millet Vekili Sayın İlyas ŞEKER ve İl Başkan Yardımcısı Sayın Bekir YURTTEKİN Belediyeye ziyarette bulundu.

 

Balıkesir Valisi Ersin YAZICI Savaştepe de Kaymakamlığa ve Belediyeye ziyarette bulundu.

 

Devamını oku: BALIKESİR VALİSİ ERSİN YAZICI SAVAŞTEPE\' Yİ ZİYARET ETTİ

 

İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 94. yıl dönümü etkinlikleri; Vali Yardımcısı Sayın Mehmet Suphi OLCAY, Belediye Başkanı Sayın Turhan ŞİMŞEK, Garnizon Komutanı Sayın Abdullah BİÇER, Belediye Meclis Üyeleri, Diğer Daire Amirleri ve halkımızın katılımıyla coşkuyla kutlandı.

Devamını oku: İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 94. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMA TÖRENİ

İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 94. yılı kutlama etkinlikleri 06 Eylül 2016 Salı günü İlçemiz Cumhuriyet Meydanında yapılacaktır.

Devamını oku: İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 94. YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ

İlçemizde her yıl kurulmakta olan Hayvan ve Emtia panayırı çamlık mesire alanında 17 - 18 - 19 Eylül tairhleri arasında gerçekleşecektir.

6360 Sayılı Kanun gecici 1.maddesinin 3.fıkrası uyarınca; tüzel kişilikleri kaldırılarak mahalleye dönüşen Minnetler ve İsadere mahallelerine ait kiraya verilecek aşağıda belirtilen taşınmazlar, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45’nci Maddesi gereğince 29/08/2016 Pazartesi günü saat 14:00’de Belediye Toplantı Salonunda Belediye Encümeni huzurunda Açık İhale Usulü ile kiraya verilecektir.

Devamını oku: MİNNETLER,İSADERE MAHALLESİ İHALE İLANI

İlçemiz Sarıbeyler Mahallesi, Cumhuriyet Meydanı,5 pafta 1242 parselde Belediye Hizmet Binası zemin katta bulunan 3 nolu 12M2’lik işyeri ,2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.maddesi gereğince 23/08/2016 Salı günü saat 14:00’de Belediye Toplantı Salonunda Belediye Encümeni huzurunda Açık İhale Usulü ile kiraya verilecektir.

Devamını oku: SARIBEYLER MAHALLESİ İŞYERİ KİRALAMA İLANI
Scroll to top