Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Belediyemizin ortaklaşa çalışmaları ile Soma maden kazasında hayatlarını kaybeden madencilerimizin anısına yapılan parkın açılışı Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Edip UĞUR, Balıkesir Ak Parti Millet Vekili Sayın Mahmut POYRAZLI, Balıkesir Ak Parti İl Başkanı Sayın Dinçer ORKAN, Balıkesir Büyükşehir Daire Başkanları, Savaştepe Kaymakamı Sayın Müfit GÜLTEKİN, Savaştepe Belediye Başkanı Sayın Turhan ŞİMŞEK, Sındırgı Belediye Başkanı Sayın Ekrem YAVAŞ, İvrindi Belediye Başkanı Sayın Recai BAYTAR, Savaştepe Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Ali TOPRAK, Savaştepe Belediyesi Meclis Üyeleri ve vatandaşlarımızın katılımıyla açılış töreni yapıldı.

Devamını oku: PARK AÇILIŞI

 

 

6360 Sayılı Kanun geçici 1.maddesinin 3.fıkrası uyarınca; tüzel kişilikleri kaldırılan mahallelere ait aşağıda belirtilen taşınmazlar, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45’nci Maddesi gereğince 12/04/2016 Salı  günü saat  13:30’da  Belediye Toplantı Salonunda Belediye Encümeni huzurunda satışları yapılacaktır.

 

Devamını oku: BOZALAN,MECİDİYE,TÜRÜDÜLER,TAVŞANCIK MAH.TAŞINMAZ SATIŞ İLANI

İlçemiz Sarıbeyler Mahallesi ve Pelitçik Mahallesinde, aşağıda tapu kaydı ve nitelikleri belirtilen taşınmazlar, 2886 sayılı Kanununun 45 inci maddesine göre açık ihale usulü ile 28 Mart 2016 Pazartesi günü saat 14:00’ de ihale ile kiraya verilecektir.

Devamını oku: TAŞINMAZ İHALE İLANI

Madde 1-İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi ve Sarıbeyler Mahallesinde, aşağıda tapu kaydı ve nitelikleri belirtilen, taşınmazlar, 2886 sayılı Kanununun 45 inci maddesine göre açık ihale usulü ile 16 Şubat 2016 Salı günü saat 13:30’ da ihale ile kiraya verilecektir.

Devamını oku: SAVAŞTEPE BELEDİYESİ İHALE İLANI

Hicri yılın başladığı Muharrem Ayının onuncu günü kutlanan Aşure günü dolayısıyla Belediyemiz tarafından halkımıza aşure ikramı yapıldı.

Devamını oku: SAVAŞTEPE BELEDİYESİNDE AŞURE İKRAMI

Madde 1- 6360 Sayılı Kanun’un geçici 1.maddesinin 3.fıkrası uyarınca; tüzel kişilikleri kaldırılan Kurudere, Soğucak Mahallelerinde, aşağıda tapu kaydı ve nitelikleri belirtilen, taşınmazlar, 2886 sayılı Kanununun 45 inci maddesine göre açık ihale usulü ile 11 Kasım 2015 Çarşamba günü saat 13:30’ da ihale ile kiraya verilecektir.

Devamını oku: SAVAŞTEPE BELEDİYESİ İHALE İLANI
Scroll to top