Madde 1-İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi ve Sarıbeyler Mahallesinde, aşağıda tapu kaydı ve nitelikleri belirtilen, taşınmazlar, 2886 sayılı Kanununun 45 inci maddesine göre açık ihale usulü ile 16 Şubat 2016 Salı günü saat 13:30’ da ihale ile kiraya verilecektir.

Devamını oku: SAVAŞTEPE BELEDİYESİ İHALE İLANI

Hicri yılın başladığı Muharrem Ayının onuncu günü kutlanan Aşure günü dolayısıyla Belediyemiz tarafından halkımıza aşure ikramı yapıldı.

Devamını oku: SAVAŞTEPE BELEDİYESİNDE AŞURE İKRAMI

Madde 1- 6360 Sayılı Kanun’un geçici 1.maddesinin 3.fıkrası uyarınca; tüzel kişilikleri kaldırılan Kurudere, Soğucak Mahallelerinde, aşağıda tapu kaydı ve nitelikleri belirtilen, taşınmazlar, 2886 sayılı Kanununun 45 inci maddesine göre açık ihale usulü ile 11 Kasım 2015 Çarşamba günü saat 13:30’ da ihale ile kiraya verilecektir.

Devamını oku: SAVAŞTEPE BELEDİYESİ İHALE İLANI

6360 Sayılı Kanun geçici 1.maddesinin 3.fıkrası uyarınca; tüzel kişilikleri kaldırılan mahallelere ait aşağıda belirtilen taşınmazlar, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45’nci Maddesi gereğince 30/09/2015 Çarşamba günü saat 13:30’da Belediye Toplantı Salonunda Belediye Encümeni huzurunda satışları yapılacaktır.

 

Devamını oku: İHALE İLANI

İLÇEMİZ KALEMKÖYDE DÜZENLENEN 6. GELENEKSEL ÜZÜM FESTİVALİ İLÇEMİZ KAYMAKAMI SN. MÜFİT GÜLTEKİN, SOMA KAYMAKAMI SN. AHMET ALTINTAŞ, BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. TURHAN ŞİMŞEK, İVRİNDİ BELEDİYE BAŞKANI SN. RECAİ BAYTER, TARIM İL MÜDÜRÜ SN. ZEKERİYA ERDOĞMUŞ, JANDARMA KOMUTANI SN.TUFAN DALGIÇ, AK PARTİ İL BAŞKANI DİNÇER ORKAN, AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ALİ TOPRAK VE VATANDAŞLARIMIZIN KATILIMI İLE 6. KALEMKÖY ÜZÜM FESTİVALİ SAVAŞTEPE BELEDİYESİ SPOR KULUBU HALK OYUNLARI EKİBİNİN GÖSTERİSİ VE ÜZÜM ÜRETİCİLERİNİN YARIŞMALARI İLE GERÇEKLEŞTİ.

Devamını oku: 6. GELENEKSEL KALEMKÖY BAĞBOZUMU ÜZÜM FESTİVALİ

İlçemiz Kalemköy Mahallesi 6. Geleneksel Bağbozumu Üzüm Festivali 15 Eylül 2015 Salı günü Saat: 12.00 de Kalemköy Mahallemizde Yapılacaktır.

Devamını oku: 6. KALEMKÖY BAĞBOZUMU ÜZÜM FESTİVALİ

İlçemizde her yıl kurulmakta olan Hayvan ve Emtia Panayırı 17-18-19 Eylül 2015 Tarihlerinde Çamlık Mesira Alanında yapılacaktır.

İlçemizin düşman işgalinden kurtluşunun 93.yıldönümü etkinlikleri; Savaştepe Kaymakamı Sayın Müfit GÜLTEKİN, Belediye Başkanı Sayın Turhan ŞİMŞEK, İlçe Jandarma Komutanı Sayın Tufan DALGIÇ, Resmi Kurum Amirleri ve halkımızın katılımlarıyla çoşkuyla kutlandı. 

Devamını oku: KURTULUŞ TÖRENİ COŞKUYLA KUTLANDI

İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 93.yılı kutlama etkinlikleri 06 Eylül 2015 pazar günü İlçemiz Cumhuriyet Meydanınıda yapılacaktır.

Devamını oku: İLÇEMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 93.YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın A.Edip UĞUR ve Genel Sekreteri Osman YENİDOĞAN, Genel Sekreter Yardımcıları Nazım ERGELEN, Taylan ENGİN, Daire Başkanları ve Ak Parti İl Başkanı Dinçer ORKAN yönetim üyeleri ilçemizi ziyaret ettiler.

Devamını oku: Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Edip UĞUR’un Savaştepe İlçe ziyareti
Scroll to top