Savaştepe Belediyemiz yeni çöp kamyonlarına kavuştu. Yeni çöp kamyonlarıyla birlikte belediyemiz temizlik ve taş ekipleri belediyemiz bünyesinde calışmalarına devam etmektedir. Tüm halkımız için hayırlara vesile olmasını dilerim.

Savaştepe Belediye başkanı Turhan Şimşek 

Devamını oku: Yeni Çöp Kamyonlarımız Hizmetinizde...

       Savaştepe Belediyesi Zabıta müdürlüğüne bağlı gıda denetim ekipleri tarafından ilçede bulunan fırınlarda genel temizlik ve gıramaj denetimlerinde bulundu.Yapılan denetimler sırasında kurallara uymayan fırınlar uyarılarak bir sonraki denetimlerde eksiklerin devam etmesi halinde cezai işlem uygulanacağı bu anlamda esnafların halkın sağlığını ilgilendiren konularda gerekli hassasiyetin gösterilmesi istendi.

Devamını oku: BELEDİYE FIRIN DENETİMİ

Savaştepe ve sarıbeylerde park bahçe temizliği ve taş döşeme çalışmaları yoğun bir hızla devam etmektedir. Bu çalışmalar sonucu park ve bahçeler halkın hizmetine sunulmuştur.

Devamını oku: Park bahçe düzenleme çalışmalarımız

Savaştepe Belediyesinin kilitli parke taş döşeme çalışmaları hızla devam ediyor.İlçemizin Cumhuriyet Mahallesi Akasya,Yalçın,Mehmet Efe, Elmas vb.sokaklar da taş döşeme işi tamamlandı.

Devamını oku: Savaştepe Belediyesinin kilitli parke taşı döşeme çalışmaları

Soma ilçesinde meydana gelen Türkiye’yi ve ilçemizi yasa boğan maden faciasında ölen maden işçileri İlçe ve ilçeye bağlı mahallelerde toprağa verildi.

Devamını oku: Madencilerimize Veda

30 Mart 2014 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Savaştepe Belediye Başkanı seçilen Turhan ŞİMŞEK 04 Nisan 2014 Cuma günü başkanlık makamında yapılan törenle görevi Turgay YÜKSEL’den devraldı.Törende eski ve yeni Belediye Meclis üyeleri, belediye personeli, parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.Belediye Başkanı Turhan ŞİMŞEK “ 30 Mart Yerel Seçimlerinde göstermiş olduğunuz başarı Allah’ın izni ve halkımızın teveccühüyle gerçekleşmiştir.Bugünden itibaren parti ayrımı gözetmeksizin tüm siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, tüm kurum ve kuruluşları ile ortak hareket ederek hepsinin görüşlerinden yararlanarak Savaştepe’ye hizmet etmek ve kalkındırmak için hizmet edeceklerini ifade ederek bu zamana kadar Savaştepe’ye hizmeti olan tüm siyasilere,bürokratlara görev yapmış belediye başkanlarına, belediye meclis üyelerine teşekkürlerini sundu.

Devamını oku: SAVAŞTEPE BELEDİYESİNDE DEVİR TESLİM TÖRENİ
Scroll to top